Зимові канікули.

Шановні батьки! Вітаємо вас та ваших дітей з зимовими канікулами.

Нехай вони будуть  веселими, цікавими, пізнавальними.

Звертаємо вашу увагу на обов’язковому  дотриманні правил поводження під час карантину.  прдлтиууваг збьереженню життя та здоровья ваших дітей.

Нагадуємо вам пам’ятку учню на канікули.

1.Правила дорожнього руху

одити тільки з лівого боку дороги, тротуаром; дорогу переходити тільки кроком; забороняється перебігати дорогу, забороняється переходити дорогу навскоси; перед тим, як  перейти   дорогу,подивись   ліворуч,дійшовши   до   середини   дороги   праворуч, переконайся у відсутності транспорту, що рухається; як що не встиг перейти вулицю, а рух транспорту почався, зупинись і почекай,поки рух припиняться..

ПАМ’ЯТАЙ: ДОРОГА НЕ ЛЮБИТЬ ЖАРТІВ, ВОНА   МОЖЕ СТАТИ НЕБЕЗПЕЧНОЮ ДЛЯ ПІШОХОДІВ, ВЕЛОСИПЕДИСТІВ, МОТОЦИКЛІСТІВ 1 АВТОМОБІЛІСТІВ!

  1. Правила електробезпеки:

Забороняється вмикати   електроприлади у    пошкоджену або несправну електромережу; забороняється електроприлади з розетки висмикувати за дріт, забороняється користуватися зламаними і не налагодженими електроприладами; не   торкатися мокрими руками до розеток, вимикачів, дротів і електроприладів, під’єднаних до мережі; помітивши обірваний дріт, не підходь до нього близько, краще попередь дорослих

ПАМ’ЯТАЙ: ЕЛЕКТРИКА – БЛАГО, ЯКЩО НЕЮ ВМІТИ КОРИСТУВАТИСЯ

  1. Вибухонебезпечні предмети

До знайдених вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не можна торкатися, перекладати, розряджати, ударяти, зберігати, нагрівати; забороняється використовувати снаряди, міни, патрони тощо для розпалення вогнища; забороняється збирати  і здавати  вибухонебезпечні  предмети  в  металобрухт; натрапивши на вибухонебезпечні предмети підходь до них близько,негайно повідом дорослих (військкомат, селищну раду, міліцію)

Правила культури поведінки:

Завжди будь чемною людиною, поступайся місцем старшим: не гуляпізніше22години:забороняється знаходитися у темний період доби без нагляду дорослих або не   попередивши батьків. Не сиди цілодобово біля телевізора, не забувай про активний відпочинок з друзями на природі, з батьками на городі тощо; читай літературу; спеціальну, белетристику, літературу сентиментальну тощо.

Суворо забороняється:

Ходити, гуляти на території новобудови або у будівлях в аварійному стані;

розводити багаття біля будівель, у сухих лісах, біля ліній електромережі тощо; їздити велосипедом на проїжджій частині; купатися у заборонених місцях, без нагляду дорослих або без попередження батьків про похід на річку.

  1. Виконуй правила:

Дорожнього руху, користування   газовими   і електричними приладами; користування пасажирським ліфтом; протипожежної безпеки, їзді   на велосипеді, мотоциклі, у громадському транспорті.

№№ телефонів для екстрених випадків:

 Пожежна   охорона –  101;

 Поліція –                         102,

 Швидка допомога –       103                    Газова служба –          104 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.